PUCHAR O 5 MILIONÓW

Wyjątkowo ciepłego i słonecznego dnia 20.06.2017 zostały zorganizowane w naszej szkole przez p. Martę Marszałek-Suską gminne zawody sportowe szkół podstawowych "Puchar o 5 Milionów".
Mieliśmy zaszczyt gościć na nich uczniów Szkoły Podstawowej w Białej oraz Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Giecznie.
Uczniowie brali udział w licznych konkurencjach sportowych wymagających doskonałej sprawności fizycznej oraz umiejętności współpracy drużynowej. Szanse wszystkich szkół były bardzo wyrównane, a emocje momentami sięgały zenitu. Rywalizacja była zacięta i do ostatniej minuty nie było wiadomo, która ze szkół zwycięży. Mimo iż duch walki i chęć zdobycia pucharu każdej ze szkół były ogromne, to wszyscy zawodnicy wykazali się grą fair play.
W klasyfikacji ogólnej z największą liczbą punktów, zdobywając pierwsze miejsce i "Puchar o 5 Milionów" uplasowały się ex aequo Zespół Szkolno-Gimnazjalny z Gieczna oraz Szkoła Podstawowa w Besiekierzu Rudnym. Szkoła Podstawowa z Białej uplasowała się na zaszczytnym drugim miejscu.
Tegoroczna impreza sportowa zorganizowana przez naszą szkołę okazała się być doskonałą zabawą integrującą uczniów zaproszonych szkół. Sprzyjająca pogoda, jak również przemiła atmosfera panująca podczas zawodów sprawiła, że wszyscy będziemy je jeszcze długo i miło wspominać.

Marta Marszałek-Suska