ŚWIERSZCZYKOWE WIERSZYKI

22 maja Krystian Szumski, Damian Góral, Pola Kozak i Marianna Suska reprezentowali naszą szkołę w siedzibie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej na gminnych eliminacjach konkursu recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”. Świerszczykową zabawę uczestnicy rozpoczęli od gimnastyki buzi i języka. Ćwiczeniom tym towarzyszyło mnóstwo śmiechu, dzięki czemu dzieci odprężyły się, przygotowały aparat mowy do recytacji i w doskonałym humorze przystąpiły do konkursu. Wszystkie dzieci wykazały się niesamowitymi zdolnościami recytatorskim i doskonałą dykcją. Konkurs przebiegał w przyjemnej atmosferze, a każdy z uczestników został nagrodzony dyplomem i upominkiem. Uczennica naszej szkoły Marysia Suska zakwalifikowała się do dalszego etapu konkursu i 4 czerwca będzie reprezentowała naszą szkołę podczas finału konkursu „Świerszczykowe wierszyki” w Łódzkim Domu Kultury. Dziękujemy naszym uczniom za ich wspaniałe występy, a Marysi życzymy powodzenia.

Marta Marszałek-Suska